Klanjanje – nedjelja, 12. rujna 2021.

Na spomendan Imena Marijina, 12. rujna, Župa Podturen svake godine kao vjernička reprezentacija naše Biskupije obnavlja i potvrđuje svoju vjeru u euharistijsku nazočnog uskrslog Krista u posvećenim prilikama kruha i vina. Svečanu sv. misu predslavio je i propovijedao vlč. Darko Kelemenić, župnik u Sv. Jurju u Trnju. Uz njega suslavitelji su bili vlč. Ivan Mikulan, župnik u Dekanovcu, vlč. Mirko Pilaj, župnik u Svetoj Mariji, vlč. Josip Drvoderić, župnik u Goričanu i domaći župnik vlč. Josip Pivar. Po uhodanoj praksi za tu proslavu crkvu je lijepo i dojmljivo okitila cvjećarka Marjana Bogdan. Župni zbor pod vodstvom orguljaša prof. Stjepana Horvata skladnim je pjevanjem uzveličao ovo slavlje. Svima hvala.

Ovih par slika neka vam dočara ovo slavlje

početak misnog slavlja

slavlje sv. mise

vlč. Darko propovijeda

pozorno slušanje Božje poruke

susret s uskrslim Kristom u pričesti

klanjaju se i ovi školarci

po završetku sv. mise i misnici klanjaju

 

Kreirano: 15. Rujan 2021.

close window

Service Times & Directions

Weekend Masses in English

Saturday Morning: 8:00 am

Saturday Vigil: 4:30 pm

Sunday: 7:30 am, 9:00 am, 10:45 am,
12:30 pm, 5:30 pm

Weekend Masses In Español

Saturday Vigil: 6:15pm

Sunday: 9:00am, 7:15pm

Weekday Morning Masses

Monday, Tuesday, Thursday & Friday: 8:30 am

map
6654 Main Street
Wonderland, AK 45202
(513) 555-7856