Križni put mladih 2017.

I ove godine na 1. korizmenu nedjelju Župa Podturen sudjelovala je u već tradicionalnom križnom putu na otvorenom. Kao i lani početak je bio kod pila u Ferketincu pa uz Muru do kapele u Miklavcu. Na čelu procesije križnog puta mladići naše župe su nosili križ, a djevojke su čitale tekstove razmatranja na postajama. Hvala im. Nakon završetka križnog puta uslijedilo je prijateljsko druženje u društvenom domu u Miklavcu. Za tu priliku žene Miklavca i Ferketinca su ispekle kolače,  a pićem nas je počastio mjesni odbor Ferketinca i svima od srca zahvaljujemo. Dakako zahvala ide i svima koji su na bilo koji način pridonijeli ovoj organizaciji pobožnosti križnog puta. Da bi svi mogli dobro čuti razglasne trube nosio je gosp. Željko Bratinščak, a sve ove fotografije napravila je gđa. Tatjana Drvoderić, i za to im hvala. Slijedeći križni put ići će istim putem, a križ će nositi muževi naše župe dok će razmatranja čitati žene i djevojke naše župe. Bit će to u nedjelju 26. ožujka s početkom u 14 sati. Nadamo se ugodnom vremenu i sve vas pozivamo da nam se pridružite.

Ovih nekoliko fotografija nek vam dočaraju ovu pobožnost.

 

 

Kreirano: 11. Ožujak 2017.

close window

Service Times & Directions

Weekend Masses in English

Saturday Morning: 8:00 am

Saturday Vigil: 4:30 pm

Sunday: 7:30 am, 9:00 am, 10:45 am,
12:30 pm, 5:30 pm

Weekend Masses In Español

Saturday Vigil: 6:15pm

Sunday: 9:00am, 7:15pm

Weekday Morning Masses

Monday, Tuesday, Thursday & Friday: 8:30 am

map
6654 Main Street
Wonderland, AK 45202
(513) 555-7856