Prva sveta pričest – 9. lipnja 2019.

U nedjelju, 9. lipnja župna sv. misa bila je posebno svečana. Ukrašenost svetišta župne crkve već je na prvi pogled ukazivala na nešto posebno. I onda su u procesiji došli oni koji su ostvarili tu posebnost: prvopričesnici naše župe. U svečanim haljinama došli su u procesiji iz dvorišta župnog dvora i zauzeli svoja počasna mjesta. Najprije su pozdravili sve okupljene i onda je započela sv. misa. Iza evanđelja su obnovili svoje krsne zavjete koje su u njihovo ime na krštenju dali njihovi roditelji i kumovi. Donijeli su i prikazne darove uz odgovarajuću molitvu vjernika. Poslije svečanog primanja sv. pričesti radosno su se zahvalili svima nazočnima. Poslije sv. mise svi su se zajednički fotografirali zajedno sa svojim vjeroučiteljima Monikom i Alenom i župnikom vlč. Josipom. Posebna zahvalnost ide cvjećarki Nataliji za doista dojmljivo ukrašavanje crkve.

Evo kako je to bilo:

Kreirano: 9. Lipanj 2019.

close window

Service Times & Directions

Weekend Masses in English

Saturday Morning: 8:00 am

Saturday Vigil: 4:30 pm

Sunday: 7:30 am, 9:00 am, 10:45 am,
12:30 pm, 5:30 pm

Weekend Masses In Español

Saturday Vigil: 6:15pm

Sunday: 9:00am, 7:15pm

Weekday Morning Masses

Monday, Tuesday, Thursday & Friday: 8:30 am

map
6654 Main Street
Wonderland, AK 45202
(513) 555-7856