Križni put na otvorenom, 6.3.2022.

I ove nas je godine 1. korizmena nedjelja potaknula na pobožnost križnog puta na otvorenom. Nastavili smo tamo gdje smo prije dvije godine stali iz poznatih nam razloga: ograničenja zbog opasnosti od zaraze najpoznatijim virusom našega vremena. Tako smo se u 14 sati skupili kod pila u Ferketincu i kroz šumu uz obalu rijeke Mure zaputili se prema Miklavcu. Gospodin Florijan pobrinuo se da taj put bude ugodan, a Tihomir je postavio križeve za svaku postaju. Odrasli župljani nosili su križ, a župljanke su čitale na postajama. Kao i svaki puta župni zbor pod vodstvom našega orguljaša Stjepana pjevanjem je doprinio vjerskom doživljaju. Željko je nosio razglas kako bi svi u povorci mogli čuti, a bilo nas je 150. Nakon pobožnosti nije bilo uobičajenog druženja u Društvenom domu iz poznatih nam razloga ograničenja. Gospođa Tatjana je to sve zabilježila fotografiranjem pa zato možemo vidjeti barem djelić ove pobožnosti. Hvala svim sudionicima i neka ih prati Božji blagoslov i pomoć u nošenju vlastitih križeva.

 

Nakon završne molitve župnik je pozvao na slijedeću pobožnost križnog puta na otvorenom istom trasom za dva tjedna (20. ožujka), naravno bude li prikladno vrijeme. Dođite, molite, pjevajte.

 

Kreirano: 8. Ožujak 2022.

close window

Service Times & Directions

Weekend Masses in English

Saturday Morning: 8:00 am

Saturday Vigil: 4:30 pm

Sunday: 7:30 am, 9:00 am, 10:45 am,
12:30 pm, 5:30 pm

Weekend Masses In Español

Saturday Vigil: 6:15pm

Sunday: 9:00am, 7:15pm

Weekday Morning Masses

Monday, Tuesday, Thursday & Friday: 8:30 am

map
6654 Main Street
Wonderland, AK 45202
(513) 555-7856