Križni put ulicama Podturna, 5. veljače 2023.

Župa Podturen nastavlja višegodišnju tradiciju pobožnosti križnog puta na otvorenom. Po uhodanom rasporedu ove je korizme to bilo ulicama Podturna. Bog nas je podario krasnim vremenom pa se okupilo blizu dvjesto vjernika. Po uhodanoj praksi prvu pobožnost su animirali mladi župljani: mladići su nosili križ, a djevojke su čitale razmatranja na svakoj postaji. Nakon pobožnosti nastavilo se druženje u Društvenom domu. Hvala svima koji su se na svoj način uključili u pripremu i odvijanje ove pobožnosti. U očekivanju prikladnog vremena slijedeće nedjelje (12. veljače) pobožnost će animirati odrasli župljani: muževi će nositi križ, a žene će čitati razmatranja na postajama križnog puta.

Kako je to bilo 5. veljače pogledajte na ovim fotografijama koje je snimila gospođa Tatjana.

 

Nakon pobožnosti nastavilo se druženje u Društvenom domu. Doviđenja na pobožnosti slijedeće nedjelje u isto vrijeme na istom mjestu.

Kreirano: 7. Ožujak 2023.

close window

Service Times & Directions

Weekend Masses in English

Saturday Morning: 8:00 am

Saturday Vigil: 4:30 pm

Sunday: 7:30 am, 9:00 am, 10:45 am,
12:30 pm, 5:30 pm

Weekend Masses In Español

Saturday Vigil: 6:15pm

Sunday: 9:00am, 7:15pm

Weekday Morning Masses

Monday, Tuesday, Thursday & Friday: 8:30 am

map
6654 Main Street
Wonderland, AK 45202
(513) 555-7856