Polnoćka 2019. i blagoslov djece na Božić

I ove smo godine vrlo svečano proslavili najraspjevaniju sv. misu – polnoćku. Skladno pjevanje božićnih pjesama Župnog zbora i brojnih vjernika pratila je Limena glazba Općine Podturen. Za što bolji izgled i ove su se godine pobrinuli župljani pod vodstvo Udruge Sport za sve koji su nazočili sv. misi u dojmljivim kostimima, oponašajući ljude iz vremena Isusova rođenja. Već puno godina na Božić u tri sada poslijepodne u crkvu dolaze, a one malene donose, djeca i mladi na božićni blagoslov. I ovaj put su blagoslov djece popratili kostimirani: Josip i Marija, tri kralja i nekoliko pastira.

Ovako je to izgledalo

Župni zbor i puna crkva pjeva i limena glazba svira

kostimirani župljani ukrašavaju svetište

mnogi su pristupili i sakramentu sv. pričesti

na kraju polnoćke – fotka za sjećanje

blagoslov djece…

… i još blagoslov djece …

… pa još jednom blagoslov djece …

… i još jednom

cijela. dopunjena ekipa s blagoslova djece

Kreirano: 25. Prosinac 2019.

close window

Service Times & Directions

Weekend Masses in English

Saturday Morning: 8:00 am

Saturday Vigil: 4:30 pm

Sunday: 7:30 am, 9:00 am, 10:45 am,
12:30 pm, 5:30 pm

Weekend Masses In Español

Saturday Vigil: 6:15pm

Sunday: 9:00am, 7:15pm

Weekday Morning Masses

Monday, Tuesday, Thursday & Friday: 8:30 am

map
6654 Main Street
Wonderland, AK 45202
(513) 555-7856