Proslava Presvetog Trojstva u Miklavcu

U nedjelju Presvetog Trojstva, 27. svibnja 2018. godine tradicionalno se slavi Nedjelja Presvetog Trojstva u Miklavcu. Jasno je da je za tu proslavu kapela Presv. Trojstva uvijek premala. Zato se duže vremena proštenjarska sv. misa slavila na otvorenom kraj kapele. Više puta je zbog neprikladnog vremena to bilo s većim ili manjim poteškoćama pa se zato zadnjih nekoliko godina ta proštenjarska sv. misa slavi u tamošnjem Društvenom domu. Tako je puno jednostavnija i sigurnija proslava jer nismo ovisni o lijepom vremenu. Dakako da se za tu proslavu Društveni dom prikladno uredi, a uvijek je i slavljenički popunjen, tako da je ta proštenjarska sv. misa uvijek svečana. Cvjećarka Natalija za tu je sv. misu dom i oltar prikladno ukrasila, a župni zbor pod vodstvom orguljaša Stjepana lijepim pjevanjem je uzveličao tu proštenjarsku sv. misu. Svima hvala i od Boga nagrada.

Evo kako je to izgledalo

Kreirano: 30. Svibanj 2018.

close window

Service Times & Directions

Weekend Masses in English

Saturday Morning: 8:00 am

Saturday Vigil: 4:30 pm

Sunday: 7:30 am, 9:00 am, 10:45 am,
12:30 pm, 5:30 pm

Weekend Masses In Español

Saturday Vigil: 6:15pm

Sunday: 9:00am, 7:15pm

Weekday Morning Masses

Monday, Tuesday, Thursday & Friday: 8:30 am

map
6654 Main Street
Wonderland, AK 45202
(513) 555-7856