Proslava sv. Martina, zaštitnika župe – 2020.

I ove je godine 11. studenoga Župa sv. Martina u Podturnu svečano proslavila svoga župnog zaštitnika svetog Martina. Vrijeme je bilo pravo jesensko, martinsko i jedino nas je pandemija straha od zaraze korona virusom omela da proslava brojem sudionika u misnom slavlju bude kako i dolikuje proslavi sveca zaštitnika. Proštenjarsku sv. misu predvodio je i propovijedao vlč. Leonardo Šardi, župnik u Svetoj Mariji, koji se je tako predstavio kao novi župnik u našem dekanatu. Uz njega su suslavitelji bili vlč. Ivan Mikulan, župnik u Dekanovcu, vlč. Darko Kelemenić, župnik u Sv. Jurju u Trnju, vlč. Josip Drvoderić, župnik u Goričanu, fra Željko Železnjak, župni vikar Sv. Nikole u Čakovcu te domaći župnik vlč. Josip Pivar. Župni zbor pod vodstvom našeg orguljaša Stjepana Horvata skladno je uzveličao misno slavlje. Posebna hvala cvjećarki Nataliji koja je dojmljivo okitila našu crkvu.

 

 

Kreirano: 13. Studeni 2020.

close window

Service Times & Directions

Weekend Masses in English

Saturday Morning: 8:00 am

Saturday Vigil: 4:30 pm

Sunday: 7:30 am, 9:00 am, 10:45 am,
12:30 pm, 5:30 pm

Weekend Masses In Español

Saturday Vigil: 6:15pm

Sunday: 9:00am, 7:15pm

Weekday Morning Masses

Monday, Tuesday, Thursday & Friday: 8:30 am

map
6654 Main Street
Wonderland, AK 45202
(513) 555-7856