Proštenje u Celinama – nedjelja, 6. kolovoza 2023.

Ove smo godine zaštitnika kapele u Celinama – sv. Stjepana, kralja – proslavili u u nedjelju 6. kolovoza u tamošnjem Društvenom domu. Kroz više godina slavlje se je odvijalo uz kapelu sv. Stjepana kralja, a ove godine nas je kišno vrijeme uputilo u taj prostor. I onda smo primijetili da glavna dvorana Društvenog doma nije bila dovoljno velika da primi sve sudionike misnog slavlja – mnogi su boravili u pomoćnim prostorijama. Pohvalno za broj sudionika! Proštenjarsku sv. misu pjevanjem je proslavio zbor mladih naše župe potpomognuti i dijelom Župnoga zbora. Tako su i elektronske orgulje svirali gosp. Stjepan Horvat, naš dugogodišnji orguljaš, i mladi gosp. Martin Antolović koji svira zboru mladih. Baš je bilo onako poletno, pravo proštenjarski. Zato hvala svima koji su se na svoj način uključili u pripremu slavlja kao i u samom slavlju sv. mise.

Kreirano: 7. Kolovoz 2023.

close window

Service Times & Directions

Weekend Masses in English

Saturday Morning: 8:00 am

Saturday Vigil: 4:30 pm

Sunday: 7:30 am, 9:00 am, 10:45 am,
12:30 pm, 5:30 pm

Weekend Masses In Español

Saturday Vigil: 6:15pm

Sunday: 9:00am, 7:15pm

Weekday Morning Masses

Monday, Tuesday, Thursday & Friday: 8:30 am

map
6654 Main Street
Wonderland, AK 45202
(513) 555-7856