Proštenje Žalosne Gospe

U nedjelju 15. rujna u župnoj crkvi proslavljen je blagdan Žalosne Gospe, svečanom proštenjarskom sv. misom. Svečano misno slavlje predvodio je preč. Mirko Horvatić, ravnatelj Svećeničkog doma u Varaždinu te se u prigodnoj propovijedi obratio župljanima. Slavlje su uzveličali vlč. Đuro Vukalović, župnik u Maloj Subotici i vlč. Ivan Mikulan, župnik u Dekanovcu, kao i naš domaći župnik vlč. Josip Pivar. Župni zbor i vokalna skupina Anđeli mira s orguljašem prof. Stjepanom Horvatom na nedavno obnovljenim orguljama svojom su pjesmom i glazbom uljepšali ovo slavlje.

Mateja Novak

                                                                                                                                            proštenjarski oltar Majke Božje Žalosne

predvoditelj slavlja i propovjednik preč. Mirko Horvatić

vjernički puk

svi svećenici – slavitlelji sv. mise

Kreirano: 24. Rujan 2013.

close window

Service Times & Directions

Weekend Masses in English

Saturday Morning: 8:00 am

Saturday Vigil: 4:30 pm

Sunday: 7:30 am, 9:00 am, 10:45 am,
12:30 pm, 5:30 pm

Weekend Masses In Español

Saturday Vigil: 6:15pm

Sunday: 9:00am, 7:15pm

Weekday Morning Masses

Monday, Tuesday, Thursday & Friday: 8:30 am

map
6654 Main Street
Wonderland, AK 45202
(513) 555-7856