Župno klanjanje, 12. rujna 2019.

Na blagdan Imena Marijina vjernici Župe Podturen tradicionalno slave svoj župni blagdan klanjanja uskrslom Kristu u presvetom Oltarskom sakramentu. Toga dana oni su vjernička reprezentacija Varaždinske biskupije koja svjedoči vjeru u trajnu Kristovu prisutnost među svojim ljudima u posvećenom kruhu. Svečano misno slavlje predslavio je i propovijedao novi župnik u Kotoribi vlč. Ivan Kljunić. Uz njega suslavili su i svećenici našeg Preloškog dekanata: vlč. Đuro Vukalović, župnik u Maloj Subotici, vlč. Ivan Mikulan, župnik u Dekanovcu, vlč. Mirko Pilaj, župnik u Donjoj Dubravi i upravitelj župe u Donjem Vidovcu, vlč. Darko Kelemenić, župnik u Sv. Jurju u Trnju, vlč. Josip Drvoderić, župnik u Goričanu, vlč. Hrvoje Damiš, župni vikar u Prelogu, domaći sinovi vlč. Damir Slamek, župnik u Orehovici i vlč. Ivan Munđar, župnik u Novom Selu na Dravi. Dakako suslavio je i domaći župnik vlč. Josip Pivar.

 

 

Kreirano: 13. Rujan 2019.

close window

Service Times & Directions

Weekend Masses in English

Saturday Morning: 8:00 am

Saturday Vigil: 4:30 pm

Sunday: 7:30 am, 9:00 am, 10:45 am,
12:30 pm, 5:30 pm

Weekend Masses In Español

Saturday Vigil: 6:15pm

Sunday: 9:00am, 7:15pm

Weekday Morning Masses

Monday, Tuesday, Thursday & Friday: 8:30 am

map
6654 Main Street
Wonderland, AK 45202
(513) 555-7856